Home
About LeagueScores™

Login to LeagueScores™:

User Name:

Password:



Forgot Username?
Forgot Password?
 















6-16 Stroke Play (Back)

Indiv Stroke

2021-06-16 (Tee Times)

Competition Notes:



Sign-up below for the event.

Group 1

  Time: 12:00

Player 1:  Mark Woods

Player 2:  Click here to sign up

Player 3:  Jim Nelson

Player 4:  Daniel Lesnik

Group 2

  Time: 12:10

Player 1:  Mark Rosenberger

Player 2:  Rob Morrow

Player 3:  Mark Burgess

Player 4:  Bob Mahoney

Group 3

  Time: 12:20

Player 1:  Paul Barrett

Player 2:  Ron Bohanick

Player 3:  Mike Didonato

Player 4:  Tom Flynn

Group 4

  Time: 12:30

Player 1:  Rick Stover

Player 2:  Forrest Beckwith

Player 3:  Mike Royston

Player 4:  Dick Stewart

Group 5

  Time: 12:40

Player 1:  John Throckmorton

Player 2:  Don Lerdahl

Player 3:  Brad Carufel

Player 4:  Larry Ventura

Group 6

  Time: 12:50

Player 1:  Freelon Hunter

Player 2:  Jeff Rockey

Player 3:  Toby Benedick

Player 4:  Jerry Margreiter

Group 7

  Time: 01:00

Player 1:  Steve Martin

Player 2:  Brad Heilman

Player 3:  Bob Lillie

Player 4:  Dve Joyce

Group 8

  Time: 01:10

Player 1:  Brad Wilson

Player 2:  Click here to sign up

Player 3:  James Buslon

Player 4:  Matthew Massey

Group 9

  Time: 01:20

Player 1:  Tyler Stromberg

Player 2:  Click here to sign up

Player 3:  Click here to sign up

Player 4:  Click here to sign up

Group 10

  Time: 01:30

Player 1:  Tim Caviness

Player 2:  Bob Lathrop

Player 3:  Click here to sign up

Player 4:  Click here to sign up

Group 11

  Time: 01:40

Player 1:  Tim Bryan

Player 2:  Olja Djuranovic

Player 3:  Nick Xavier

Player 4:  Johnny Bell

Group 12

  Time: 01:50

Player 1:  Seb Pierini

Player 2:  Tim Aguilar

Player 3:  Bryan Hall

Player 4:  Colin Sumner

Group 13

  Time: 02:00

Player 1:  Rich Hartnett

Player 2:  Gary Olson

Player 3:  David Reed

Player 4:  Jim Petersen

Group 14

  Time: 02:10

Player 1:  Alan Gangl

Player 2:  Jeff Merrill

Player 3:  Bob Hodges

Player 4:  Sam Kerley

Group 15

  Time: 02:20

Player 1:  Lance Lapping

Player 2:  Todd Yount

Player 3:  Obren Kokich

Player 4:  Scott Armstrong

Group 16

  Time: 02:30

Player 1:  Steve Blair

Player 2:  Matt Greene

Player 3:  PUl Swanson

Player 4:  Mark Young

Group 17

  Time: 02:40

Player 1:  Brian Coyer

Player 2:  Mike Abrahamson

Player 3:  Rory McQuoid

Player 4:  Andrew Meldrich

Group 18

  Time: 02:50

Player 1:  Matt Grella

Player 2:  Dan Heric

Player 3:  Scott Grella

Player 4:  Randy Payne

Group 19

  Time: 03:00

Player 1:  Craig Frew

Player 2:  Dale Anderson

Player 3:  Ken Yocum

Player 4:  Tim Kelly

Group 20

  Time: 03:10

Player 1:  Russ Orstad

Player 2:  Chris Humbert

Player 3:  Shon O'Fallon

Player 4:  Monte Garcia

Group 21

  Time: 03:20

Player 1:  Kole Scott

Player 2:  Brian Scott

Player 3:  Jim Gustafson

Player 4:  Bill Austell

Group 22

  Time: 03:30

Player 1:  Brandon Boynton

Player 2:  Sean Bunstine

Player 3:  Tom Walczuk

Player 4:  Paul Bayha

Group 23

  Time: 03:40

Player 1:  Jeff Hoy

Player 2:  Kris Shegrud

Player 3:  Sean Mallery

Player 4:  Marc Matthews

Group 24

  Time: 03:50

Player 1:  Nate Rustad

Player 2:  Ken Shipley

Player 3:  Bob West

Player 4:  Blake Svec

Group 25

  Time: 04:00

Player 1:  Ken Davis

Player 2:  Bert Evans

Player 3:  Matt Evans

Player 4:  Tom Narak

Group 26

  Time: 04:10

Player 1:  Jeff Johnson

Player 2:  Tommy Collins

Player 3:  Reid Johnson

Player 4:  Todd Netherda

Group 27

  Time: 04:20

Player 1:  Guy Herndon

Player 2:  Dan Sheffer

Player 3:  Ed Donovan

Player 4:  Ryan Rupe

Group 28

  Time: 04:30

Player 1:  Darrell L King

Player 2:  Craig Jones

Player 3:  Kelly Haren

Player 4:  Gordon Reynaud

Group 29

  Time: 04:40

Player 1:  Ian Furness

Player 2:  Jamie Mackenzie

Player 3:  Ken Reitz

Player 4:  Bill DeChon

Group 30

  Time: 04:50

Player 1:  Mika Matua

Player 2:  Mike Johnson

Player 3:  Steve Calhoun

Player 4:  Click here to sign up

Group 31

  Time: 05:00

Player 1:  Darren Henne

Player 2:  Dave Harmon

Player 3:  Roger Maggio

Player 4:  Steve Schreck

Group 32

  Time: 05:10

Player 1:  Roberto Rios Jr

Player 2:  Jeff Gennett

Player 3:  Eduardo Millan

Player 4:  Roberto Rios

Group 33

  Time: 05:20

Player 1:  Zach Aaron

Player 2:  Eric Pisconski

Player 3:  Dan Nelson

Player 4:  Click here to sign up

Group 34

  Time: 05:30

Player 1:  Brian Godon

Player 2:  Marcus Monaghan

Player 3:  Aaron Johnson

Player 4:  Click here to sign up

Group 35

  Time: 05:40

Player 1:  Ian Tinker

Player 2:  Eric Manzanarez

Player 3:  Grady Hollenbeck

Player 4:  Ty Pendergraft

Group 36

  Time: 05:50

Player 1:  Jeff Vick

Player 2:  Jordan Chanes

Player 3:  Nathan Neff

Player 4:  Click here to sign up

Group 37

  Time: 06:00

Player 1:  PATRICK MORRIS

Player 2:  Jason Soper

Player 3:  Darrin Turpin

Player 4:  Click here to sign up